Preču cenas, apmaksāšanas kārtība un termiņi

1. Apmaksu par Preci Pircējs veic interneta veikalā. 
2. Preces apmaksas veidi:
a.    Ja noformējot pasūtījumu izvēlieties “apmaksa ar bankas pārskaitījumu”, tad sistēma automātiski izsūtīs Jums Avansa rēķinu apmaksai uz Jūsu norādīto e-pasta adresi. Pēc pasūtījuma apmaksas saskaņā ar izrakstīto rēķinu, apmaksāto preci Jūs variet saņemt mūsu kafejnīcā arī pēc pieprasījuma ar Omniva vai mūsu piegādi.
b.    Preces apmaksa skaidrā naudā notiek preces saņemšanas brīdī, saņemot no mums pretī darījumu apliecinošu dokumentu (čeku vai kvīti ). Uz vietas kafejnīcā ir iespējams norēķināties ar kredītkartēm. 
c.    Pircējam, izvēloties norēķināšanos par precēm to pasūtīšanas laikā, pircējs par pasūtītajām precēm apņemas samaksāt nekavējoties, taču ne vēlāk kā 1 (vienas) dienas laikā no pasūtījuma iesniegšanas brīža. Tikai brīdī, kad eVeikals no tā izvēlētās maksāšanas sistēmas operatora, saņem atbilstošu Pircēja maksājumu par precēm un to piegādes (transportēšanas) veikšanas apstiprinājumu, eVeikals uzsāk pasūtījuma izpildi un no šī brīža arī aprēķināms preču piegādes termiņš. Preču un to piegādes cenas ir norādītas, ieskaitot PVN."
d.    Ja Pircējs ir izvēlējies veikt norēķināšanos par precēm to pasūtīšanas laikā atbilstoši, eVeikalam ir tiesības, iepriekš nepaziņojot Pircējam, anulēt tā pasūtījumu, ja Pircējs nesamaksā par precēm 1 (vienas) dienas laikā no pasūtījuma iesniegšanas brīža."
e.    PVN faktūrrēķinu eVeikals izraksta un Pircējam nosūta uz Pircēja Reģistrācijas anketā norādīto elektronisko pastu 1 (vienas) darba dienas laikā pēc preču piegādes.
f.     Ja veicot pasūtījumu izvēlējāties piegādi ar kurjeru, tad prece tiks piegādāta tajā pat dienā, ja pasūtījums tiks saņemts līdz plkst.17:00. Ja Jūs pasūtījumu noformējāt vēlāk, tad pasūtījums tiks atvesta nākamajā dienā. Visi pasūtījumi tiek piegādāti no plkst.10:00 līdz 19:00. 

0
 .