Preču pirkšanas - pārdošanas noteikumi https://www.hotelspares.lv/spareseveikals/

1.    Pircējs pasūta, pērk un apmaksā, bet Pārdevējs piegādā un n pārtikas preces (turpmāk Preces saskaņā ar šī līguma noteikumiem (turpmāk tekstā saukts Līgums).
2.    Pircējs pasūta Preces, aizpildot attiecīgu pasūtījuma formu Pārdevēja mājas lapā https://www.hotelspares.lv/spareseveikals/
3.    Veicot pasūtījumu, Pircējs apņemas norādīt precīzu informāciju, t.i., vārdu, uzvārdu, piegādes adresi un savu kontaktinformāciju un nospiežot uz lauka „Pasūtīt“. Par jebkurām izmaiņām Pircējs apņemas ne vēlāk kā 24 stundu laikā no pasūtījuma apstiprinājuma saņemšanas brīža informēt Pārdevēju, rakstot e-pastu uz [email protected]
4.    Pircējs ir atbildīgs par pareizu datu uzrādīšanu, pretējā gadījumā Preces piegāde netiek garantēta. Preces pasūtīšana uzskatāma par Pircēja piedāvājumu Pārdevējam noslēgt šo Distances līgumu par pasūtītātās Preces piegādi un par Pircēja piekrišanu iegādāties pasūtīto Preci par norādīto cenu. Personas dati, kas attiecas uz preces piegādi, netiek nodoti trešajai personai, izņemot  SIA „Omniva” (turpmāk kurjerpasts), pasūtījuma piegādes nodrošināšanai.
5.    Pārdevējs veic Preces piegādi Pircēja norādītajā adresē saskaņā ar noteiktajiem tarifiem. Pircējs sūtīšanas izdevumu un Preču apmaksu veic kopā, pirms apstiprinājuma saņemšanas un Preču piegādes no Pārdevēja. Piegādes cena tiek iekļauta rēķinā.
6.    Pasūtījumus Pircējs var veikt 24 stundas diennaktī, bet pasūtījumu komplektēšanu Pārdevējs veic: katru dienu no plkst. 10.00 līdz 17.00. Pārdevējs nosūta Pircējam apstiprinājumu par pasūtījuma pieņemšanu e-pasta veidā. Ja Pircējs nesaņem apstiprinošu e-pastu, tad pasūtījums nav pieņemts. Pasūtījuma komplektēšana tiek uzsākta brīdī, kad nauda ir ieskaitīta Pārdevēja kontā.
7.    Pircējs var izmantot Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likumā ietvertās atteikuma tiesības un atgriezt Preci 14 (četrpadsmit) kalendāro dienu laikā. Lai izvairītos no strīdus situācijām, Preces saņemšanas brīdī Pircējam ir jāpārliecinās vai tā atbilst pasūtījumam (krāsa, preces nosaukums un citi būtiski parametri).
8.    Gadījumā, ja Preces ir sakomplektētas neprecīzi, Pircējam ir tiesības Preci apmainīt 14 (četrpadsmit) dienu laikā, aizpildot atgriešanas veidlapu. Kurjerpasta izdevumus iepriekšminētajā gadījumā sedz Pārdevējs.
9.    Ja Pircējs vēlas izmantot atteikuma tiesības, jāņem vērā šādi ieteikumi un nosacījumi:
9.1. Atgriežamā Prece nedrīkst būt lietota (ņemot vērā Preces specifiku). Ja atgriežamās Preces stāvoklis ir pasliktinājies, un tas ir noticis nepareizi to uzglabājot, Pircējam nav tiesības izmantot atteikuma tiesības.
9.2. Pircējam ir pienākums saglabāt un nesabojāt Preces oriģinālo iepakojumu.
9.4. Ja Pircējs vēlas izmantot atteikuma tiesības, tādā gadījumā tam ir jāsazinās ar Pārdevēju pa e-pastu [email protected]
9.5. Pircējs saņem no Pārdevēja atteikuma veidlapas formu, kuru aizpilda un nosūta Pārdevējam uz iepriekšminēto e-pastu.
9.7. Pircējam ir pienākums saglabāt gan kurjerpasta dokumentus par Preces saņemšanu, gan kurjerpasta dokumentus par Preces atgriešanu Pārdevējam.
10.Sīkāku informāciju par to, kas ir distances līgums un atteikuma tiesības, Pircējs var iepazīties sekojošā mājas lapas adresē: http://www.ptac.gov.lv
11. Naudu par atgriežamo Preci un tās piegādes izmaksām Pārdevējs pārskaita uz Pircēja norādīto bankas kontu atteikuma veidlapā 14 (četrpadsmit) kalendāro dienu laikā pēc Līguma izbeigšanas un atteikuma veidlapā norādītās Preces saņemšanas Pārdevēja noliktavā (Skolas iela 8,Kalvene, Aizputes novads, LV-3443) pamatojoties uz Pircēja atteikumu.
12. Vidējais piegādes laiks ir 1 (viena) līdz 4 (četras) darba dienas.
13. Visas cenas ir norādītas ar 21 % PVN (pievienotās vērtības nodoklis).
14. Apmaksu par Preci Pircējs veic interneta veikalā.
15. Preces apmaksas veidi:
a.    Ja noformējot pasūtījumu izvēlieties “apmaksa ar bankas pārskaitījumu”, tad sistēma automātiski izsūtīs Jums Avansa rēķinu apmaksai uz Jūsu norādīto e-pasta adresi. Pēc pasūtījuma apmaksas saskaņā ar izrakstīto rēķinu, apmaksāto preci Jūs variet saņemt mūsu kafejnīcā arī pēc pieprasījuma ar Omniva vai mūsu piegādi.
b.    Preces apmaksa skaidrā naudā notiek preces saņemšanas brīdī, saņemot no mums pretī darījumu apliecinošu dokumentu (čeku vai kvīti ). Uz vietas kafejnīcā ir iespējams norēķināties ar kredītkartēm.
c.    Pircējam, izvēloties norēķināšanos par precēm to pasūtīšanas laikā, pircējs par pasūtītajām precēm apņemas samaksāt nekavējoties, taču ne vēlāk kā 1 (vienas) dienas laikā no pasūtījuma iesniegšanas brīža. Tikai brīdī, kad eVeikals no tā izvēlētās maksāšanas sistēmas operatora, saņem atbilstošu Pircēja maksājumu par precēm un to piegādes (transportēšanas) veikšanas apstiprinājumu, eVeikals uzsāk pasūtījuma izpildi un no šī brīža arī aprēķināms preču piegādes termiņš. Preču un to piegādes cenas ir norādītas, ieskaitot PVN."
d.    Ja Pircējs ir izvēlējies veikt norēķināšanos par precēm to pasūtīšanas laikā atbilstoši, eVeikalam ir tiesības, iepriekš nepaziņojot Pircējam, anulēt tā pasūtījumu, ja Pircējs nesamaksā par precēm 1 (vienas) dienas laikā no pasūtījuma iesniegšanas brīža."
e.    PVN faktūrrēķinu eVeikals izraksta un Pircējam nosūta uz Pircēja Reģistrācijas anketā norādīto elektronisko pastu 1 (vienas) darba dienas laikā pēc preču piegādes.
f.     Ja veicot pasūtījumu izvēlējāties piegādi ar kurjeru, tad prece tiks piegādāta tajā pat dienā, ja pasūtījums tiks saņemts līdz plkst.17:00. Ja Jūs pasūtījumu noformējāt vēlāk, tad pasūtījums tiks atvesta nākamajā dienā. Visi pasūtījumi tiek piegādāti no plkst.10:00 līdz 19:00.
16. Šis Līgums ir saskaņā ar Latvijas Republikas normatīvajiem aktiem. Pircējs apliecina, ka ir iepazinies ar šī Līguma noteikumiem un apņemas tos ievērot un pildīt."
17. Pircējs tiek informēts, ka Pārdevējam ir tiesības jebkurā laikā vienpusēji mainīt šī Līguma noteikumus.

0
 .